Essential Navigation & Seamanship – sprawdzony kurs nawigacji morskiej

2 marca, 2021Kursy i szkolenia Standard

Chciałbyś poznać tajniki żeglugi i nawigacji morskiej, lecz nie wiesz od czego zacząć? Obawiasz się nadmiaru informacji, ale jeszcze bardziej chcesz rozpocząć przygodę z samodzielną żeglugą? Kurs Essential Navigation & Seamanship jest przeznaczony dla początkujących i średniozaawansowanych żeglarzy, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności lub utrwalić te już posiadane.

Naucz się umiejętności niezbędnych na morzu

Kursy nawigacji morskiej są przeznaczone dla osób, które fascynują się samodzielną żeglugą morską i chcą zdobyć podstawową wiedzę, na temat nawigacji i zasad postępowania na morzu. W programie kursu Essential Navigation & Seamanship zdobędziesz specjalistyczną wiedzę obejmującą nawigację wizualną i elektroniczną, pilotaż, podstawy prognozowania pogody i mechaniki działania silników.

Essential Navigation & Seamanship, tak jak pozostałe kursy nawigacji morskiej dostępne na Fair Winds, oferuje zestaw materiałów obejmujących m.in. podręcznik i ćwiczenia, przydatnych do utrwalania wiedzy zdobytej w trakcie szkolenia.

Wybierz sprawdzoną i profesjonalnie przekazaną wiedzę

Kurs Essential Navigation & Seamanship gwarantuje możliwość zdobycia wiedzy, która w praktyce żeglarskiej ma ogromne znaczenie. Wybierając kursy nawigacji morskiej podnosisz swoje kwalifikacje i kompetencje, zyskując umiejętności przydatne na morzu.